MITROVIĆ NEKRETNINE 2022

21000 Novi Sad Serbia
Agencija Mitrović Nekretnine 2022 je novosadska agencija za nekretnine, sastavljena od tima vrhunskih profesionalaca sa dugogodišnjim iskustvom u ovoj oblasti. Imajući u vidu da smo od početka učestvovali u inicijativi za donošenje Zakona o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti, kao i uvođenju svih pratećih normi i regulativa, naš cilj je potpuno zakonsko uređenje i profesionalizacija naše delatnosti, kako bi se klijentima pružila apsolutna sigurnost.
 
Mi želimo da se svakom klijentu posvetimo stopostotno, da bi Vam posao sa kupoprodajom nepokretnosti prošao lako i bez neprijatnih iznenađenja.
 
Osim ponude najboljih nekretnina, od nas ćete dobiti i ekonomski savet o tome kako napraviti pametnu i isplativu investiciju, potpunu pravnu zaštitu, kao i obradu kompletne prateće dokumentacije, uključujući poreske obrasce, obrasce za uknjižbu i promenu vlasništva u javnim preduzećima. 
 
Naše poslovanje je u potpunosti usklađeno sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti, kao i Kodeksom poslovne etike posrednika u prometu i zakupu nepokretnosti.  
 
Članica smo udruženja Klaster Nekretnine, Grupacije posrednika u prometu i zakupu nepokretnosti, kao i Sekcije ove grupacije za teritoriju južnobačkog okruga.
 
Dođite i upoznajte nas.
 
Vaše Mitrović Nekretnine.
Najsigurniji put do kuće.
Broj u Registru posrednika: 1415
Poslovni telefon: 0603371110
Mobilni telefon: 0693831002
MITROVIĆ NEKRETNINE 2022

Samo sa 3D turom

Poslovni prostori,NOVI SAD,NOVO NASELJE NS,kv: 290.00, € 3190, ID: 9102061

30.04.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Novi Sad, Srbija

Izdaje se odličan poslovni prostor na Novom naselju ++|++ Kompletno renoviran, površine 290 m², prostor se nalazi na prvom spratu poslovne zgrade i p...

Cena

3 190 € 11 €/m²

3D tura

Kvadratura

290 m²

Stan,NOVI SAD,NOVO NASELJE NS,kv: 44.00, € 131840, ID: 1004160

30.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Novo Naselje - dvosoban stan, 44m2 ++|++ Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji, u Novom Naselju. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi n...

Cena

131 840 € 2 996 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Stan,NOVI SAD,LIMAN 2,kv: 75.00, € 193125, ID: 1004161

29.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Liman 2, Novi Sad, Srbija

Liman 2, dvoiposoban stan. 75m2. ++|++ Pravi porodični stan na izvrsnoj lokaciji između Promenade i Dunava, blizu škole i fakulteta, limanskog parka....

Cena

193 125 € 2 575 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Stan,NOVI SAD,VETERNIČKA RAMPA,kv: 97.00, € 198790, ID: 1004103

29.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Veternik, Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Veternička rampa - Četvorosoban stan 97m2 sa krovnom terasom i povratom PDV ++|++ Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji sa povratom PDV...

Cena

198 790 € 2 049 €/m²

3D tura

Kvadratura

97 m²

Stan,NOVI SAD,ROTKVARIJA,kv: 37.00, € 144200, ID: 1004162

29.04.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Rotkvarija, Novi Sad, Srbija

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u kompleksu Kraljev park u Novom Sadu. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i mogućnošću...

Cena

144 200 € 3 897 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Stan,NOVI SAD,VETERNIČKA RAMPA,kv: 107.00, € 224510, ID: 1004104

29.04.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Veternik, Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2 ++|++ Prodaje se petosoban stan u izgradnji sa povratom PDV. Lokacija...

Cena

224 510 € 2 098 €/m²

3D tura

Kvadratura

107 m²