NS-GROUP NEKRETNINE

21000 Novi Sad Srbija
Broj u Registru posrednika: 711
Poslovni telefon: 021 63 11 222
Mobilni telefon: 064 82 22 182

Samo sa 3D turom

Jednoiposoban 26m2 Socijalno

10.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Socijalno, Novi Sad, Srbija

<p>Na prodaju kompletno name&scaron;ten jednoiposoban stan povr&scaron;ine 26m&sup2; (ukupne podne povr&scaron;ine 34m&sup2;), sme&scaron;ten na 5. sp...

Cena

77 250 € 2 971 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²

Jednoiposoban 26m2 Adice

10.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Adice, Novi Sad, Srbija

<p>Prodaje se prelep, nov, neuseljavan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, na granici Telepa i Adica. Stan je izgrađen od vrhunskih materijala, s...

Cena

62 830 € 2 417 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²

Izdaje se namešten dvosoban stan na Grbavici.

10.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

<p>Izdaje se name&scaron;ten dvosoban stan na Grbavici, povr&scaron;ine 48m2, na trećem spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, sveta...

Cena

400 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Dvosoban 48m2 Grbavica

10.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

<p>Odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji! Prodaje se kompletno name&scaron;ten. Nalazi se na drugom spratu sa liftom. Stan je svetao, lepo odr...

Cena

164 800 € 3 433 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Odlična ponuda! Dvosoban stan u mirnom delu Novog Naselja

10.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novo Naselje, Novi Sad, Srbija

<p>Odlična ponuda! Dvosoban stan u mirnom delu Novog Naselja. Nalazi se na drugom spratu, 42m2. Stan je okružen zelenilom, sa dosta parking mesta van...

Cena

300 € 7,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Grbavici

10.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Sad, Srbija

<p>Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Grbavici. Stan je veoma svetao, sa dosta prirodne svetlosti tok...

Cena

187 870 € 2 935 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²