PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Izdavanje, stan dvosoban, Kragujevac Centar

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u centru Kragujevac, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan je moderno uređe...

Cena

350 € 8,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Prodaja, stan dvosoban, Kragujevac Erdoglija

14.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Erdoglija, Kragujevac, Srbija

Prodaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan u naselju Erdoglija, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Memorijalni park...

Cena

82 000 € 1 608 €/m²

3D tura

Kvadratura

51 m²

Prodaja, stan trosoban, Kragujevac Bubanj

07.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa t...

Cena

98 500 € 1 698 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Izdavanje, stan garsonjera, Kragujevac Aerodrom

24.04.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Aerodrom, Kragujevac, Srbija

Izdaje se garsonjera - naselje Aerodrom. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, kupatila i terase. Obavezan depozit u visini...

Cena

200 € 7,69 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²

Prodaja, kuća seosko domaćinstvo, Kragujevac Gornje Jarušice

24.04.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Gornje Jarušice, Srbija

Prodaje se stara šumadijska kuća u selu Gornje Jarušice Kuća poseduje potencijal ali su neophodna dodatna ulaganja. Kuća se napaja vodom iz seoskog...

Cena

24 000 € 429 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

Izdavanje, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar

24.04.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se funkcionalan i atraktivan poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Centar. Pogodan za različite vrste delatnosti – maloprodaju, kancelarijsk...

Cena

600 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²