PANORAMA NEKRETNINE

11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 018
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 060 35 72 011

Samo sa 3D turom

Luke Vojvodića kod Dragulja prazan ,renoviran ,jednosoban ID#3339

16.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Skojevsko naselje, Beograd, Srbija

Izdaje se renoviran prazan jednosoban stan od 37m2 +4m2 lođom u zgradii na drugom spratu. Stan je prazan odmah useljiv i nalazi se u blizini prevoza...

Cena

350 € 8,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Premium studio sa velikom terasom Soul 64 ID#3310

15.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivni studio apartman u prestižnom naselju Soul 64, ukupne površine 40 m2 od čega je 32m2 korsne površine i 8m2...

Cena

216 000 € 5 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Namešten stan u centru -Dalmatinska kod Cvijićeve od 53m2 ID#3340

17.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Cvijićeva, Beograd, Srbija

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u Dalmatinskoj ulici. U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten jednoiposoban stan površine 53m², sm...

Cena

750 € 14,15 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Odlična investicija-Zasebna kuća(5 stambenih jedinica),Pr+1+Ptk,435m2,uknj ID#5067

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Slavujev venac, Beograd, Srbija

Na prodaju kuća sa pet odvojenih stambenih jedinica, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. U prizemlju se nalaze...

Cena

990 000 € 2 276 €/m²

3D tura

Kvadratura

435 m²

Porodično domaćinstvo-Požarevac, Malo Crniće, 150M2 na 36,29 ari, uknjiženo ID#2388

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Malo Crniće, Srbija

Za sve zaljubljenike prirode i mira u prlici smo da vam ponudimo prelepu kuću u mirnom okruženju na 36,29 ari placa. Kuća je uknjižena i nalazi se 3km...

Cena

116 000 € 773 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Kuća Vrnjačka Banja , Pr+1, 95m2+(20m2 T)+ garaža,uknjižena ID#5260

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Slatina, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju kuća koja se nalazi u mirnom delu Vrnjačke Banje na oko 400m od izvora Slatina i kompleksa "Vrnjačke terme", na 700 m od Opštine i svih os...

Cena

68 000 € 716 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²