PANORAMA NEKRETNINE

11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 018
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 060 35 72 011

Samo sa 3D turom

Namešten stan u centru -Dalmatinska kod Cvijićeve od 53m2 ID#3340

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Cvijićeva, Beograd, Srbija

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u Dalmatinskoj ulici. U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten jednoiposoban stan površine 53m², sm...

Cena

750 € 14,15 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Ponuda sa potencijalom – Trosoban stan na Autokomandi ,Triše Kaclerovića ID#5584

13.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Prodaje se trosoban stan na jednoj od najfunkcionalnijih lokacija u gradu, u Ulici Triše Kaclerovića. Stan se nalazi u mirnijem delu Autokomande, sav...

Cena

232 000 € 2 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Luke Vojvodića kod Dragulja prazan ,renoviran ,jednosoban ID#3339

11.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Skojevsko naselje, Beograd, Srbija

Izdaje se renoviran prazan jednosoban stan od 37m2 +4m2 lođom u zgradii na drugom spratu. Stan je prazan odmah useljiv i nalazi se u blizini prevoza...

Cena

350 € 8,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Bele Vode ,2.0,60m2,namešten sa uračinatim svim komunalnim troškovima ID#3233

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bele vode, Beograd, Srbija

Izdaje se renoviran dvosoban stan od 60m2 u kući na prvom spratu. Stan je kompletno namešten i u cenu su uračunate svi troškovi- komunalije (struja,ga...

Cena

400 € 6,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Braće Jerković ,jednoiposoban,48m2,uknjižen ID#3338

10.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

Lokacijski odlično orijentisan jednoiposoban stan u mirnom delu naselja Braće Jerković u blizini Amana. U stanu urađeno etažno grejanje izvedeni radij...

Cena

140 000 € 2 917 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Top lokacija Lomina kod Zelenog venaca ,4.5,93m2,idealan za investiciju ID#3337

09.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Zeleni venac, Beograd, Srbija

Prodaje se prostran četvoroiposoban stan površine 93m² u Lominoj ulici, na odličnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Balkanske ulice ,Knez Mi...

Cena

399 000 € 4 290 €/m²

3D tura

Kvadratura

93 m²