PANORAMA NEKRETNINE

11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 018
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 060 35 72 011

Samo sa 3D turom

Namešten stan u centru -Dalmatinska kod Cvijićeve od 53m2 ID#3340

17.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Cvijićeva, Beograd, Srbija

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u Dalmatinskoj ulici. U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten jednoiposoban stan površine 53m², sm...

Cena

750 € 14,15 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Odlična investicija-Zasebna kuća(5 stambenih jedinica),Pr+1+Ptk,435m2,uknj ID#5067

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Slavujev venac, Beograd, Srbija

Na prodaju kuća sa pet odvojenih stambenih jedinica, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. U prizemlju se nalaze...

Cena

990 000 € 2 276 €/m²

3D tura

Kvadratura

435 m²

Porodično domaćinstvo-Požarevac, Malo Crniće, 150M2 na 36,29 ari, uknjiženo ID#2388

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Malo Crniće, Srbija

Za sve zaljubljenike prirode i mira u prlici smo da vam ponudimo prelepu kuću u mirnom okruženju na 36,29 ari placa. Kuća je uknjižena i nalazi se 3km...

Cena

116 000 € 773 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Kuća Vrnjačka Banja , Pr+1, 95m2+(20m2 T)+ garaža,uknjižena ID#5260

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Slatina, Vrnjačka Banja, Srbija

Na prodaju kuća koja se nalazi u mirnom delu Vrnjačke Banje na oko 400m od izvora Slatina i kompleksa "Vrnjačke terme", na 700 m od Opštine i svih os...

Cena

68 000 € 716 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

Kopaonik-Brzeće,1.5,30m2,uknjižen- namešten ID#3143

17.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kopaonik, Srbija

Na odličnoj lokaciji, u podnožju planine Kopaonik na nadmorskoj visini od 1000m i 500m od gondole, koja povezuje Brzeće i Mali Karaman u ponudi je je...

Cena

42 900 € 1 430 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Nameštena garsonjera na dobroj lokaciji ID#3194

15.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Adice, Novi Sad, Srbija

Predstavljamo vam nameštenu garsonjeru na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za iznajmljivanje. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lift...

Cena

41 000 € 3 154 €/m²

3D tura

Kvadratura

13 m²