PLUS-BONUS

Plus Bonus, redni br u registru 226 11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 226
Poslovni telefon: 011 26 91 240
Mobilni telefon: 060 72 77 177

Samo sa 3D turom

Rakovica, Resnik, plac 20ari, uknjižen

15.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Resnik, Beograd, Srbija

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju. Plac je uknjižen. Detaljno na: http://www.plusbonus...

Cena

120 000 € 6 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

20 ar

Kanarevo brdo, Borska, 2,0, 62m2+T, renoviran

09.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kanarevo brdo, Beograd, Srbija

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila...

Cena

163 000 € 2 629 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Zemun, Cerska, 2,0,60m2, namešten

29.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

Na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici izdaje se ovaj renoviran i kompletno opremljen stan sa svim kućnim aparatima ( bela tehnika, TV). Komforna kuhin...

Cena

450 € 7,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Arena, 3,0, 82m2( 2l), sa garažnim mestom

13.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd, Srbija

U odličnoj zgradi na prestižnoj lokaciji, prodaje se ovaj tosoban, dvostran stan, svetao i sunčan. Stan je u dobrom stanju, ne zahteva veća ulaganja....

Cena

400 000 € 4 878 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

Retko u ponudi, Blok 28, 4,0,119m2+2L

11.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd, Srbija

Prodaje se ovaj veliki, porodičan stan na atraktivnoj lokaciji, u centralnom delu Novog Beograda u odličnom stanju sa prelepim pogledom. Ovaj blok o...

Cena

413 000 € 3 471 €/m²

3D tura

Kvadratura

119 m²

Zemun, Krajiška, vertikala, 90+45m2 PTK

04.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

Prodaje se vertikala kuće na dobroj lokaciji..u blizini škole, vrtića, prevoza , Beovoz......na 2,20ari placa VPR - 45m2 ( ulazni hodnik, dnevna soba...

Cena

230 000 € 1 704 €/m²

3D tura

Kvadratura

135 m²