RADOŠEVIĆ NEKRETNINE CENTAR

Broj u Registru posrednika: 1580
Poslovni telefon: 063 623 484

Samo sa 3D turom

2.0 Sunnyville, Višnjička banja ID#1625

07.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji od prost...

Cena

165 000 € 3 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

1.5 Zvezdara 38m2, Ledinačka ID#1624

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji koji se nalazi na 4 spartu, po strukturi jednoiposoban i kompletno namešten. Sastoji se od: dnevne so...

Cena

550 € 14,47 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Sunnyville 3.0 67m2,novogradnja ID#1623

27.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Samo u našoj ponudi, trosoban stan u modernom komplesku Sunnyville u mirnom delu Višnjičke banje. Stan od 67m2, izuzetnog rasporeda. Sastoji se od pro...

Cena

230 000 € 3 433 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

Karaburma, 49m2, nov, lux opremljen, sa garažnim mestom ID#1622

16.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u mirnom delu Karaburme, u ulici Čiče Romanijskog, u novoj, moderno projektovanoj zgradi sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan...

Cena

600 € 12,24 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Mirijevski bulevar, 37m2, uknjižen, kompletno namešten, sa parking mestom ID#1618

26.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru. Sastoji...

Cena

159 000 € 4 297 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Garaža, VRAČAR, Hadži-Melentijeva, 14m2 ID#1598

02.03.2026 | Izdavanje | Garaže i parking mesta

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Garažno mesto, tipa klackalica, donja pozicija u zgradi novijeg datuma. Kontakt:Miloš Lukovac 060/4490-080. Agencijska provizija 50%

Cena

120 € 8,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

14 m²