RADOŠEVIĆ NEKRETNINE

Radošević nekretnine 11030 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 296
Poslovni telefon: 011 25 42 596
Mobilni telefon: 063 623 596

Samo sa 3D turom

PP Rakovica, Snežane Hrepevnik, 9m2 ID#1607

24.02.2026 | Prodaja | Poslovni prostori

Rakovica, Beograd, Srbija

Rakovica – Snežane Hrepevnik – Poslovni prostor od 9m2 – Uknjižen – Izlog 22.000,00 evra Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 9m², u prizem...

Cena

22 000 € 2 444 €/m²

3D tura

Kvadratura

9 m²

Rakovica, Snežane Hrepevnik, 63m2 ID#1606

24.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Rakovica, Beograd, Srbija

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Sneža...

Cena

164 000 € 2 603 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Aranđelovac, Ilije Garašanina, dve kuće, 180m2+48m2 ID#1598

30.01.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Aranđelovac, Srbija

Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda. Mirn...

Cena

196 000 € 1 089 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Kuća na Avali, Ripanj, 208m2 ID#1591

21.01.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Voždovac, Beograd, Srbija

Na prodaju je porodična kuća na lepom i prostranom placu površine 9 ari i 18 m², sa izlazom na dve ulice koja je zanimljive arhitekture i veoma prak...

Cena

125 000 € 601 €/m²

3D tura

Kvadratura

208 m²

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

22.08.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! 🏠 JEDINSTVENA PRILI...

Cena

232 000 € 1 166 €/m²

3D tura

Kvadratura

199 m²

Divčibare, apartman, 50,18m2 ID#1513

04.07.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Valjevo, Srbija

U potpuno novom ambijentalnom uklopljenom apartmansko-poslovnom objektu, nudimo vam odmah useljiv apartman sa građevinskom dozvolom, na 150m udaljen o...

Cena

99 900 € 1 991 €/m²

3D tura

Kvadratura

50.18 m²