SONATA PROPERTIES

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1959
Poslovni telefon: +38169691996

Samo sa 3D turom

Trosoban stan sa terasom od 47m2

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kumodraž II, Beograd, Srbija

Prodajemo izuzetno svetao trosoban stan u Ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi na šestom spratu kvalitetne zgr...

Cena

435 000 € 2 979 €/m²

3D tura

Kvadratura

146 m²

BW Simfonia premium enterijer

14.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Izdajemo elegantan i moderno dizajniran stan u prestižnoj zgradi BW Simfonia, u okviru kompleksa Beograd na vodi, u drugom redu do reke. Stan se nalaz...

Cena

2 000 € 21,98 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²

Luksuzan stan sa pogledom na Crkvu Svetog Marka

13.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Prodajemo ekskluzivan salonski stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu, sa prelepim pogledom na Bulevar i Crkvu Svetog Marka. Stan je dvostran...

Cena

800 000 € 5 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Luksuzna vila sa bazenom na Voždovcu

13.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Medaković I, Beograd, Srbija

Izdajemo luksuznu vilu na Voždovcu, površine 400 m², smeštena na placu od 750 m², idealna za porodicu, diplomatska predstavništva ili poslovne ljude k...

Cena

3 500 € 8,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

400 m²

BW Parkview Penthouse sa pogledom

12.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzno opremljen stan u prestižnoj zgradi BW Parkview, na 23. spratu, sa prelepim pogledom i vrhunskim komforom u samom srcu Beograd na vo...

Cena

1 400 € 25,93 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Trosoban stan sa garažnim mestom

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Izdajemo moderan i potpuno opremljen stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden, u Bloku 65. Stan je pozicioniran tako da pruža mir i privatnost, sa pr...

Cena

1 200 € 17,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²