SQUARE BG NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1435
Poslovni telefon: 061/219-4332

Samo sa 3D turom

Lipov Lad, 3.0 namešten, pet friendly ID#5666

16.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Lipov lad, Beograd, Srbija

Izdajemo trosoban stan u Đevđelijskoj ulici. Excellent location, quiet neighborhood in a small three storey apartment building. In the backyard the...

Cena

700 € 11,48 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Hram Svetog Save, 2.0 namešten ID#5665

16.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Izdajemo stan na Vračaru Nov, kompletno namešten stan u Cerskoj ulici, površine 40m². Stan ima odvojenu spavaću sobu, kvalitetan nov nameštaj, terasu...

Cena

650 € 16,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Kalvarija, 2.0 namešten ID#5664

16.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Kalvarija), Beograd, Srbija

Izdajemo dvosoban namešten, svetao stan u novoj zgradi, sa jednom komotnom spavaćom sobom i dnevno kuhinjskim trpezariskim prostorom, velikim kupatilo...

Cena

500 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Kluz, 2.0 namešten ID#5663

16.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kluz, Beograd, Srbija

Izdaje se dvosoban stan u blizini Kluza u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten. Ulica Dušana Radovića. Stan je uredno održavan. Grejanje i top...

Cena

450 € 9,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Stari Merkator, 3.0 namešten ID#5662

16.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 11c (Stari Merkator), Beograd, Srbija

Izdajemo trosoban stan u ulici Palmira Toljatija. Kvadratura je 61m2. Prosecan iznos rezija je - 10000 infostan, nasa potrosnja struje je oko 3500,...

Cena

800 € 13,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Trošarina, 2.0 lux, namešten ID#5661

16.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Trošarina, Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno nov, moderan stan u ulici Vojvode Stepe, u novogradnji. Stan do sada nije useljavan – bićete prvi stanar. Opremljen je novim, kv...

Cena

650 € 14,44 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²