VREMEPLOV

11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 115
Poslovni telefon: 011 33 28 028

Samo sa 3D turom

Kuća Borča ID#2420

14.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Borča I, Beograd, Srbija

Porodični Stambeni objekat ( kuća ) u naselju Borča. Površina stambenog dela objekta u nivou prizemlja je 120 m2 + PTK. Deo prizemlja useljivo,PTK u...

Cena

120 000 € 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

240 m²

Stan Borča Uknjižen ID#2412

15.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

Stan u naselju Borča ukupne površine 60 m2. Lux renoviran stan u nivou visokog prizemlja u zgradi od ukupno osam stanova. Stan je dvostrano orijentisa...

Cena

160 000 € 2 667 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

2.0 Stan Padinska skela ID#2203

16.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Padinska skela, Beograd, Srbija

Stan po strukturi 2.0 ukupne površine 58m2 u nivou potkrovlja stambene zgrade spratnosti 3/3.Izvorno stanje stana.Dobra Lokacija.Iz Otkupa,Knjiži se b...

Cena

70 000 € 1 207 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Plac Borča ID#2284

13.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Borča I, Beograd, Srbija

U ponudi plac u naselju Borča ukupne površine 30 ari. Cena 4000 evra po aru.

Cena

120 000 € 4 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

30 ar

1.0 Stan duplex Borča ID#2326

14.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 52,72 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 29,87 m2 od kojih je teras...

Cena

47 000 € 892 €/m²

3D tura

Kvadratura

52.72 m²

Stan Borča ID#2397

15.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

Stan u naselju Borča centar 1 ukupne površine 37,64 m2.Zgrada novije gradnje,u procesu ozakonjenja.

Cena

71 500 € 1 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

37.64 m²