ZIDART

11070 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 591
Poslovni telefon: 0603193927
Mobilni telefon: 0603193929

Samo sa 3D turom

Novogradnja Ovča

09.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Ovča, Beograd, Srbija

Kompleks smešten na levoj obali Dunava, blizu nove obilaznice. Mirna i tiha lokacija, sa velikim procentom zelenih površina. Stanovi u novogradnji,...

Cena

93 600 € 2 035 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Reprezentativni veleprodajni objekat

08.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Poslovni objekat sa reprezentativnim kancelarijskim i savremenim veleprodajno magacinskim prostorom novije gradnje sa upotrebnom dozvolom, uknjižen....

Cena

15 000 € 6,32 €/m²

3D tura

Kvadratura

2373 m²

72 m2, 2,0 stan, adaptabilan u trosoban

09.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kumodraž I, Beograd, Srbija

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 72 m2 u mirnom delu Kumodraža I u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P,...

Cena

145 000 € 2 014 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Odličan dvosoban 44m2

08.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Kumodraž I, Beograd, Srbija

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2  u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 3...

Cena

97 000 € 2 205 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Izdavanje Karaburma Uralska 50m²

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

Izdaje se stan stan u srcu Karaburme Izdaje se dvosoban stan od 50 m² na drugom spratu od četiri u zgradi starije gradnje bez lifta. Stan se nalazi...

Cena

350 € 7 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Odličan, prodaje se namešten

05.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Nova Galenika), Beograd, Srbija

Prodaja stana – Galenika, odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na traženoj lokaciji – ulica Jovana Stojisavljevića, Galen...

Cena

199 500 € 3 381 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²