Dvosobni stan Stefana Prvovenčanog, Leposavić

€ 67.997
2
33 m²
1
2
Da

Beleška

Oglas ažuriran 25.05.2026.
Opis

kod: EK-1011853

Milmari Resort,apartman sa garazom

Apartman,gradnja 2022.god sa odvojenom spavacom sobom,kuhinjom,trpezarijom,dnevnim boravkom i kupatilom.Apartman se prodaje kompletno opremljen kvalitetnim namestajem i belom tehnikom,biranim  za sopstvene potrebe domacina.Malo korisceno,u licne svrhe,tako da je sve ocuvano,i ne zahteva nikakva ulaganja. Smeštajni kapacitet apartmana je za četiri osobe. Suncan i svetao,dvostran,istok-zapad orijentacije.Otvorenog pogleda na prelepu prirodu Kopaonika.Grejanje je na struju,rezijski troskovi na mesecnom nivou vrlo mali.Jak internet omogucuje "rad od kuce".


Objekat ima lift,mogucnost koriscenja , recepcije, toplu vezu sa bazenom,spa centrom,welnes usluge,te kao takav interesantan za koriscenja tokom cele godine, a osim za koriscenje u licne svrhe,moze da bude i  dobra investicija za rentu,izdavanje.Sam kompleks Milmari Kopaonik je potpuno nov hotelsko-turistički kompleks  koji svojim sadrzajima daje opustajuci osecaj, uzivanje i zadovoljstvo.


Kraljevi cardaci.Ispred je autobuska stanica, odakle polaze svi autobusi koji voze do centra i ski staza


Apartman ima i svoje parking mesto u zajednickoj garazi ,velicine 12,5m.Cena garaznog mesta nije usla u cenu apartmana.Prodaja apartmana  nije uslovljena  njegovom kupovinom.

Karakteristike
Tip
Stan
Ugovor
Prodaja
Sprat
2 sprat
Spratovi zgrade
2
Lift
Da
Površina
33 m²
Sobe
2
Spavaća soba
2
Kupatila
1
Garažno mesto, parking mesta
1 u privatnoj garaži
Informacije o ceni
Cena
€ 67.997
Cena po m²
2.061 €/m²
Energetska efikasnost
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Energetski sertifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+4
Dodatne opcije

Kontaktiraj oglašivača

Ili