Četvorosobni stan odlično stanje, peti sprat, Loznica

€ 100.000
4
95 m²
5
Terasa

Beleška

Oglas ažuriran 26.05.2026.
Opis

kod: EK-1059451

Četvorosoban - 95 m2 - Vlade Zečevića, Loznica




Na prodaju fenomenalan duplex u strogom centru Loznice, u ulici Vlade Zečevića, na 5. spratu stambene zgrade (bez lifta).


Stan je uknjižen na 60 m², dok stvarna površina u prirodi iznosi oko 95 m². Odlikuje ga fantastičan raspored prostorija, koji omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Kosine su odlično uklopljene i ne remete funkcionalnost stana, što ga čini izuzetno praktičnim za svakodnevni život.




Prodaje se kompletno namešten, ključ u ruke!!!


 


Lokacija je jedna od najtraženijih u gradu – u neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji: škole, vrtići, prodavnice, kafići, banke i gradske institucije, što ovaj stan čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju.


Stan predstavlja odličnu priliku za one koji žele komforan prostor na atraktivnoj lokaciji u samom srcu grada.


Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite!


Branko - ***/*******-lt;/br>
Karakteristike
Tip
Stan
Ugovor
Prodaja
Sprat
5 sprat
Spratovi zgrade
5
Površina
95 m²
Sobe
4
Spavaća soba
4
Terasa
Da
Grejanje
Centralno
Informacije o ceni
Cena
€ 100.000
Cena po m²
1.053 €/m²
Energetska efikasnost
  • Stanje

    Odlično / Renovirano
  • Grejanje

    Centralno
  • Energetski sertifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+14
Oglašivač
user male

Privatno lice

Dodatne opcije

Kontaktiraj oglašivača

user male

Privatno lice