ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE
Senjak | Ekskluzivan petosoban stan, 215 m2, 4 parking mesta
U ponudi je izuzetna luksuzna rezidencija na Senjaku, jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija u Beogradu.
Stan se nalazi na prvom spratu ekskluzivne zgrade i pruža osećaj privatnosti i komfora porodične kuće, uz sve pogodnosti savremenog stanovanja.
Prostire se na približno 215 m2 korisne površine i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, četiri spavaće sobe, dva kupatila i gostinskog toaleta.
Velike staklene površine, obilje prirodne svetlosti i kvalitetni materijali stvaraju elegantan i prijatan ambijent za život.
Dodatne pogodnosti:
Dva garažna mesta
Dva spoljašnja parking mesta
Privatna teretana u okviru objekta
Mogućnost dodatnog opremanja prema potrebama zakupca
Podno grejanje, klima uređaji, lift i video nadzor
Nekretnina se nalazi u mirnom i bezbednom delu Senjaka, u neposrednoj blizini ambasada, međunarodnih škola i poslovnih zona.
Osnovne informacije:
Cena zakupa: 4.700 eura
Kvadratura: 215 m2
Struktura: 5.0
Sprat: 1 / 2
Minimalni period zakupa: 2 godine
Odmah useljiv
Idealna nekretnina za diplomate, menadžere, predstavništva kompanija i porodice koje traže vrhunski kvalitet stanovanja na prestižnoj adresi.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte.
ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE - Vaš pouzdan partner za nekretnine. GREJANJE - CG, sprat 1/, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJAAgencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.ID oglasa: 53358