Trosobni stan Kralja Milana, Centar - Skupština - Terazije, Beograd

€ 280.500
3
55 m²
1
2
Da
Terasa

Beleška

Oglas ažuriran 24.06.2026.
Opis

kod: 251603496

Kralja Milana, renoviran, uknjižen ID#3496

Optimist nekretnine Vam nude renoviran, odličan, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, na drugom od osam spratova uredne i dobro održavane zgrade sa liftom, u najstrožem centru grada, u ulici Kralja Milana, prekoputa Andrićevog venca i Skupštine grada.

Stan je orijentisan prema istoku, tako da obiluje dnevnom svetlošću, a zgrada je uvučena u odnosu na ulicu Kralja Milana, tako da je perfektno izolovana od buke.
Uknjižen je na ime vlasnika 1/1, na 55m korisnog prostora (mereno ima 58m, jer je deo terase ušao u površinu stana), bez tereta i zabeležbi, tako da su osim keš kupaca dobrodošli i kreditni.
Sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.
Grejanje je centralno.
Infostan 12.000 dinara.
S obzirom na to da se stan nalazi u najstrožem centru grada, u neposrednoj blizini su svi infrastrukturni objekti i sadržaji, neophodni za prijatan i kvalitetan svakodnevni život.
Idealan za porodicu, ali i kao poslovni prostor.

Hvala vam što ste izdvojili vreme za naš oglas. Agencijska provizija 2%
Karakteristike
Tip
Trosobni stan
Ugovor
Prodaja
Sprat
2 sprat
Spratovi zgrade
8
Lift
Da
Površina
55 m²
Sobe
3
Kupatila
1
Balkon
Ne
Terasa
Da
Grejanje
Centralno
Klimatizacija
Samostalan, hladno
Druge karakteristike
  • Video-interfon
Informacije o ceni
Cena
€ 280.500
Cena po m²
5.100 €/m²
Energetska efikasnost
  • Grejanje

    Centralno
  • Klima uređaj

    Samostalan, hladno
  • Energetski sertifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+16
Dodatne opcije

Kontaktiraj oglašivača

Ili