Četvorosobni stan 447 m², Stari Aerodrom, Beograd

€ 10.000/mesec
4
447 m²
6
Terasa

Beleška

Oglas ažuriran 27.06.2026.
Opis

kod: EK-1225329

Penthouse 447m2 | Dolce Vita | Spa i teretana

U ponudi za izdavanje nalazi se jedinstven penthouse u prestižnoj zgradi Dolce Vita Residence, nekretnina koja postavlja najviše standarde luksuznog stanovanja na Novom Beogradu. Sa impresivnih 447 m² površine, ovaj ekskluzivni stan pruža savršen spoj vrhunskog dizajna, izuzetnog komfora i potpune privatnosti, namenjen najzahtevnijim zakupcima.

Enterijer je pažljivo osmišljen i opremljen dizajnerskim nameštajem vrhunskog kvaliteta, dok su za završnu obradu korišćeni najkvalitetniji materijali i savremena tehnička rešenja. Svaki detalj u stanu pažljivo je biran kako bi se stvorio sofisticiran ambijent koji odiše elegancijom, funkcionalnošću i prestižom.

Centralni deo stana čini impresivan dnevni boravak sa velikim staklenim površinama koje omogućavaju obilje prirodnog svetla i stvaraju osećaj otvorenosti i povezanosti sa spoljnim prostorom. Dnevna zona povezana je sa moderno opremljenom kuhinjom i trpezarijom, pružajući idealan prostor za porodični život, druženje i prijem gostiju.

Stan raspolaže sa tri prostrane spavaće sobe koje pružaju maksimalan komfor i privatnost, kao i tri luksuzno uređena kupatila opremljena vrhunskom sanitarijom i pažljivo odabranim detaljima. Prostor je organizovan tako da zadovolji potrebe savremenog načina života, uz visok nivo funkcionalnosti i udobnosti.

Posebna vrednost ove nekretnine je spektakularna terasa koja okružuje ceo stan i stvara osećaj privatne rezidencije iznad grada. Ovaj jedinstveni spoljašnji prostor pruža brojne mogućnosti za odmor, zabavu i uživanje na otvorenom. Na terasi se nalazi i đakuzi, idealan za opuštanje i uživanje u ekskluzivnoj atmosferi tokom cele godine.

Stanarima zgrade Dolce Vita Residence na raspolaganju su vrhunski zajednički sadržaji, uključujući moderan spa centar i potpuno opremljenu teretanu, koji dodatno doprinose kvalitetu života i svakodnevnom komforu. Uz stan je moguće zakupiti do pet garažnih parking mesta, što predstavlja izuzetnu pogodnost i retkost čak i u segmentu luksuznih nekretnina.

Zahvaljujući vrhunskoj lokaciji, luksuznim sadržajima i impresivnoj površini, ovaj penthouse predstavlja jednu od najekskluzivnijih nekretnina dostupnih za zakup na tržištu. Idealan je za zakupce koji žele maksimalan komfor, privatnost i prestiž, bez kompromisa kada je u pitanju kvalitet stanovanja.
Ako želiš da saznaš više, možeš razgovarati sa Marija Kostadinović.
Karakteristike
Tip
Četvorosobni stan | Cela nekretnina
Ugovor
Izdavanje, slobodan
Sprat
6
Površina
447 m²
Sobe
4
Spavaća soba
3
Terasa
Da
Detalj površine

Stmabene jedinice

Sprat
6
Površina
447,0 m²
Koeficijent
100%
Tip površine
Glavna
Poslovna površina
447,0 m²
Informacije o ceni
Cena
€ 10.000/mesec
Cena po m²
22 €/m²
Detalji troškova
Depozit
Nije navedeno
Energetska efikasnost
  • Energetski sertifikat

    Nije klasifikovano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+24
Dodatne opcije

Kontaktiraj oglašivača

Ili