Stan u dobrom stanju, peti sprat, Kalenić - Slavija - Cvetni Trg, Beograd

€ 2.500/mesec
5+
207 m²
5
Da
Balkon
Terasa

Beleška

Oglas ažuriran 25.05.2026.
Opis

kod: NksAVL-MuAI

Vračar, Kalenić pijaca, , 6.0, 207m2, 2500EUR

Agencijski ID: 91448, V/V, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, garaza, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je fantastičan penthouse stan dupleks tipa na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu, odlično pozicioniran zmeđu Kalenić pijace i Vukovog spomenika.
Stan je izuzetno osvetljen, prostran i idealan kako za život tako i za poslovni prostor za raznovrsne delatnosti. Sastoji se od ulaznog dela sa koga se izlazi na veliku terasu sa fantastičnim pogledom, prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, od čega je jedna sa prostranom terasom, kuhinje, kupatila i toaleta na donjem nivou, dok su na gornjem nivou master spavaća soba sa velikim kupatilom i prostranom terasom i dve spavaće sobe.

Stan se izdaje sa pripadajućim parking mestom u garaži. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Karakteristike
Tip
Stan
Ugovor
Izdavanje
Sprat
5 sprat
Spratovi zgrade
5
Lift
Da
Površina
207 m²
Sobe
5+
Spavaća soba
6
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mesto, parking mesta
1 u privatnoj garaži
Grejanje
Samostalan
Klimatizacija
Samostalan
Informacije o ceni
Cena
€ 2.500/mesec
Cena po m²
12 €/m²
Detalji troškova
Depozit
Nije navedeno
Energetska efikasnost
  • Stanje

    Dobro / Useljivo
  • Grejanje

    Samostalan
  • Klima uređaj

    Samostalan
  • Energetski sertifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+18
Dodatne opcije

Kontaktiraj oglašivača

Ili