Samostalna porodična vila Vladete Kovačevića, Senjak - Bara Venecija, Beograd

€ 8.500.000
5+
1.496 m²
3+
Terasa

Beleška

Oglas ažuriran 25.05.2026.
Opis

kod: Nk3nhkxO3Va

Kuća 8.0, 1496m2, Vladete Kovačevića (Beograd), 8500000e

Na jednoj od najekskluzivnijih i najlepših lokacija u Beogradu, na Senjaku, u srcu diplomatske četvrti i rezidencijalne elegancije, prodaje se izuzetna luksuzna vila u završnoj fazi izgradnje.
Senjak je više od adrese to je stil života. U njegovim tihim, zelenim ulicama smeštene su ambasade, rezidencije i internacionalne škole, a bogata istorija i neposredna blizina zelenih površina čine ga mestom koje istovremeno pruža diskreciju, komfor i praktičnost.
Ova ekskluzivna vila prostire se na ukupno 1.496,48 m, na placu od 11,81 ari, i sastoji se od više etaža (Po+Su+Pr+1+Ps).U objektu su projektovane dve prostrane stambene jedinice dva četvorosobna stana vrhunske funkcionalnosti i raskošnog enterijerskog potencijala.
Struktura objekta:
Podrum dve ostave, tehnička prostorija, hodnik i mašinska soba
Suteren čak 7 garažnih mesta, dve dodatne ostave i kotlarnica
Prizemlje reprezentativni ulazni hol, prostor za obezbeđenje, hodnik i prostor za lift
Dve stambene jedinice
Stan na prvom spratu, impresivne površine čak 456,96 mčineulazni hol, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, tri spavaće sobe (od kojih je jedna master), tri kupatila, dodatni toalet, dva walk-in garderobera, vešeraj, ostava, terasa i prostrana galerija.
Stan na drugom spratu,površine266,34 m čineulazni hol, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet, walk-in garderober, ostava i terasa.
Kvalitet i dizajn:
Fasada: ventilisana kamena fasada sa podkonstrukcijom, u završnoj obradi od mermera
Stolarija: šestokomorna PVC stolarija na spoljnim otvorima, dok je unutrašnja stolarija drvena
Grejanje: etažno na struju
Lift: predviđen u projektovanju
Ova nekretnina je pravi izbor za diplomate, strane predstavnike, ili one koji žele da svoj dom pronađu u zaštićenom, mirnom i elitnom okruženju koje nudi apsolutnu privatnost i prefinjenost. Takođe, objekat može služiti kao rezidencija ambasade, reprezentativni korporativni objekat ili privatna porodična vila sa više stambenih jedinica.
U ovom trenutku, kuća se prodaje u izgradnji.
Neponovljiva prilika na tržištu luksuznih nekretnina Beograda!Vila koja spaja bezvremenski dizajn, vrhunski komfor i izuzetnu lokaciju samo za one koji znaju da je dom mnogo više od adrese.
Karakteristike
Tip
Samostalna porodična vila
Ugovor
Prodaja
Sprat
Prizemlje
Spratovi zgrade
2
Površina
1.496 m²
Sobe
5+
Spavaća soba
8
Kupatila
3+
Terasa
Da
Grejanje
Samostalan
Klimatizacija
Samostalan
Informacije o ceni
Cena
€ 8.500.000
Cena po m²
5.682 €/m²
Energetska efikasnost
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Grejanje

    Samostalan
  • Klima uređaj

    Samostalan
  • Energetski sertifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+37
Dodatne opcije

Kontaktiraj oglašivača

Ili