Trosobni stan Bulevar maršala Tolbuhina, Dorćol, Beograd

€ 295.000
3
80 m²
2
2
Da
Terasa

Beleška

Oglas ažuriran 25.05.2026.
Opis

kod: NkANwmUXdCE

Trosoban Novi Beograd Hotel Yu i Stari merkator

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan odličnog rasporeda prostorija,na drugom spratu održavane zgrade u neposrednoj blizini reke,šetališta i budućeg kompleksa Danube Riverside.
Idealan je za udoban život, sa terasom koja pruža pogled na reku ,a nalazi se u jednom od najlepših delova Novog Beograda sa blizinom svih potrebnih sadržaja(škole,vrtići,fakulteti,marketi,pijaca,Dom zdravlja,stanice gradskog prevoza..)
Stan je uknjižen na 80m2 građevinske i 73m2 grejne površine, a funkcionalnosti ovog stambenog prostora doprinose prostrani dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,lođa,gostinjski toalet,odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. U stanu su ,pre nekoliko godina , renovirani kuhinja,kupatilo i WC ,zamenjena ulazna vrata,zastakljena lođa i zamenjena stolarija u jednoj spavaćoj sobi.

Uknjižen na vlasnika,bez tereta!

Agencijska provizija 2%! Detaljno na: http://www.europaexclusive.com/
Karakteristike
Tip
Stan
Ugovor
Prodaja
Sprat
2 sprat
Spratovi zgrade
16
Lift
Da
Površina
80 m²
Sobe
3
Spavaća soba
3
Kupatila
2
Terasa
Da
Grejanje
Centralno
Informacije o ceni
Cena
€ 295.000
Cena po m²
3.688 €/m²
Energetska efikasnost
  • Stanje

    Dobro / Useljivo
  • Grejanje

    Centralno
  • Energetski sertifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+17
Dodatne opcije

Kontaktiraj oglašivača

Ili