AGENCIJA ZA NEKRETNINE NO1

Barajevo Serbia
Broj u Registru posrednika: 1249
Poslovni telefon: 062 19 611 44
Mobilni telefon: 063 23 79 35
AGENCIJA ZA NEKRETNINE NO1

Samo sa 3D turom

Barajevo - CENTAR

02.10.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

<p style="text-align:justify">Vrlo komforna porodična stambena zgrada na savr&scaron;enoj lokaciji.&nbsp;Nedaleko od centra, u neposrednoj blizini&nbs...

Cena

230 000 € 1 394 €/m²

3D tura

Kvadratura

165 m²

Barajevo - Naselje Gaj - bez ulaganja

21.10.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Barajevo, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je nov stan, kompletno opremljen i useljiv bez ulaganja. Novogradnja, adaptacija tavanskog prostora u stambeni. Dnevni prostor, kuhinja sa...

Cena

67 000 € 1 241 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Barajevo - Prokića kraj - staro seosko domaćinstvo

21.10.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

<p>Izuzetna ponuda i mnogo mogućnosti da se od starog seoskog imanja na odličnoj lokaciji napravi savr&scaron;eno mesto za odmor ili za dobar posao. P...

Cena

200 000 € 870 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Barajevo - Lisović - kuća za odmor

03.11.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

<p style="text-align:justify">U ponudi je objekat u lepom i mirnom kraju na&scaron;e op&scaron;tine, ne tako savr&scaron;en ali ima potencijal. Projek...

Cena

50 000 € 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Barajevo - porodična stambena zgrada

17.11.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

<p style="text-align:justify">U ponudi je u potpinosti useljiv objekat, bez ulaganja, povr&scaron;ine 140m2 podeljeno ne tri poluetaže. Prizemlje - pr...

Cena

185 000 € 1 321 €/m²

3D tura

Kvadratura

140 m²

Barajevo - Boždarevac - kuća u mirnom kraju

21.11.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

<p>Odlična ponuda. Dobra kuća na odličnoj lokaciji. Ukupna povr&scaron;ina objekat 136m2, podeljeno na tri etaže. Suteren: garaža, ostava, toalet. Vis...

Cena

129 000 € 949 €/m²

3D tura

Kvadratura

136 m²