U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

AXIA EXCLUSIVE PROPERTIES

Broj u Registru posrednika: 1906

Samo sa 3D turom

4.0 Stan u BW Quartetu Belgrade waterfront, na prodaju

07.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je funkcionalan i svetao stan sa tri spavaće sobe na 6 spratu zgrade BW Quartet 4 u okviru Belgrade Waterfront kompleksa. Stan je zapadno ori...

Cena

512 000 € 4 431 €/m²

3D tura

Kvadratura

115.54 m²

Premium 3.0 stan u BW Riviera

29.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U najprestižnijoj zgradi BW Riviera izdaje se luksuzni stan koji spaja eleganciju, funkcionalnost i vrhunski komfor. Stan se sastoji od ulaznog hodnik...

Cena

4 400 € 28,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

153.04 m²

Minimalizam i prestiž - BW Perla 4.0

28.04.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

U ponudi je luksuzan, prostran stan u zgradi BW Perla, koja predstavlja vrhunac savremenog stanovanja u okviru kompleksa Belgrade Waterfront. Stanari...

Cena

4 200 € 30,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

137.7 m²

LUX 3.0 stan, Landmark Residences, 104m2

12.12.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>U prestižnoj zgradi Landmark Residences u ponudi je trosoban, poluopremljen stan povr&scaron;ine 104 m&sup2;, pogodan kako za office, tako i za živ...

Cena

2 300 € 22,12 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²

Landmark Residences 3.0 LUX stan za izdavanje

23.01.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija

<p>Ovaj luksuzan trosoban stan u zgradi Landmark Residences na Vračaru je prava prilika za sve koji žele savr&scaron;en balans između komfora i funkci...

Cena

2 000 € 21,27 €/m²

3D tura

Kvadratura

94.05 m²

Atraktivna lokacija - 2.0 stan u srcu Beograda

27.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Trg Republike ( centar ), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se komforan dvosoban stan u samom srcu Starog grada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Trga republike i...

Cena

900 € 18,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²