BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom
TOP

Čukarica, Čukarička padina, Obalskih radnika, 3.0, 85m2, 235000EUR

25.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Čukarička padina, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, može zamena(), Adaptibilanu u 3.5, sta...

Cena

235 000 € 2 765 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 77m2, 236000EUR

25.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 21 (10. Gimnazija), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 130250, V/V, uknjižen. Na prodaju stan na odličnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve spavaće...

Cena

236 000 € 3 065 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

TOP

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

24.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjižen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje se f...

Cena

114 900 € 2 672 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²

TOP

Palilula, Karaburma, Marijane Gregoran 1. prolaz, 3.0, 71m2, 159000EUR

15.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam prelep I...

Cena

159 000 € 2 239 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

TOP

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 2.0, 60m2, 260000EUR

21.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lođom na prestižnoj lokaciji u centru grada, nedaleko od Cvetn...

Cena

260 000 € 4 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

TOP

Palilula, Karaburma, Dr Đorđa Joanovića, 3.0, 72m2, 160000EUR

28.12.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 127362, IV/IV, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum. Prodaje se komforan trosoban stan u dupleksu na četvrtom spratu sa dv...

Cena

160 000 € 2 222 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²