U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Vračar, Kalenić pijaca, Daničareva, 9.0, 430m2, 769000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Agencijski ID: 27377, 1a, spratna, pr+i+pk, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnj...

Cena

769 000 € 1 788 €/m²

3D tura

Kvadratura

430 m²

Čukarica, Bele vode, Primućura Žarka, 4.0, 94m2, 120000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Žarkovo, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada. Stan se...

Cena

120 000 € 1 277 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug, 20. oktobra, 16a, 160000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Zvezdara, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 28557, uknjižen, njiva. Urađen situacioni plan, koeficijent 1. Izlazi na dve ulice sa asfaltom. Sirina placa oko 40m do ulice, dubina o...

Cena

160 000 € 10 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

16 ar

Stari grad, Terazije, , 1.0, 36m2, 1350EUR

17.12.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 23683, PR/, video nadzor, izlog, klima, renoviran, stara gradnja, lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provi...

Cena

1 350 € 37,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²

Novi Sad, Telep, Šaplaninska, 7.0, 330m2, 300000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Telep, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 38875, 5a, spratna, po+p+pk, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Kuć...

Cena

300 000 € 909 €/m²

3D tura

Kvadratura

330 m²

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 2.5, 64m2, 200000EUR

08.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i...

Cena

200 000 € 3 125 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²