U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

BEOCITY NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1080
Poslovni telefon: 011 32 83 901
Mobilni telefon: 060 32 83 901

Samo sa 3D turom

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 2.0, 48m2, 115200EUR

08.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 95867, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom, kuhinjom,...

Cena

115 200 € 2 400 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Novi Sad, Liman 2, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 500EUR

23.12.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Liman 2, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 94849, I/, klima, lift, renoviran. Izdaje se renoviran stan, 60m2, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Limanu 2, u blizini trž...

Cena

500 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Čukarica, Ostružnica, Bore Stankovića , 63a, 376680EUR

08.09.2025 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Ostružnica, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 97010, uknjižen, deljiv. Industrijska zona,za vise informacija pozvati. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska proviz...

Cena

376 680 € 5 979 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

63 ar

Stari grad, Dorćol, K District, 4.0, 122m2, 3000EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 99364, II/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Impeccably equipped with...

Cena

3 000 € 24,59 €/m²

3D tura

Kvadratura

122 m²

Savski venac, Beograd na vodi, BW Aria, 3.0, 89m2, 1800EUR

09.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Agencijski ID: 98180, XVIII/XIX, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaža(2), podrum, stambena zgrada. U ponudi za...

Cena

1 800 € 20,22 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Veselinovića, 2.5, 42m2, 450EUR

17.10.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Detelinara nova, Novi Sad, Srbija

Agencijski ID: 98145, I/, klima, terasa. Izdajem namešten 2.5 stan, 42m2, na N.Detelinari u ul. Janka Veselinovića na prvom spratu. Stan se sas...

Cena

450 € 10,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²