CAPITALRENT NEKRETNINE

Capitalrent nekretnine Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 1143
Poslovni telefon: 0114061091
Mobilni telefon: 064/686-0779

Samo sa 3D turom

Ugrabite priliku da zakupite parking mesto u garaži ID#1535

18.05.2026 | Izdavanje | Garaže i parking mesta

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Izdaje se garaža u novijoj zgradi na Vračaru, površine 11 m², smeštena na nivou -2. Garaža je pogodna isključivo za parkiranje vozila, uz jednostavan...

Cena

100 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

11 m²

Senjak izdaje se poslovni prostor ID#1600

16.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Senjak, Beograd, Srbija

Izdaje se poslovni prostor ,kancelarija u sklopu poslovne zgrade. Vlasnik pravno lice .Ceena 350 eura +PDV sa ukljucenim troškovima grejanje /struja...

Cena

350 € 17,98 €/m²

3D tura

Kvadratura

19.47 m²

Dušanovac izdaje se poslovni prostor sa magacinom ID#1582

16.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Dušanovac, Beograd, Srbija

Izdaje se funkcionalan poslovno-magacinski kompleks, idealan za logistiku, distribuciju, proizvodnju ili kombinovanu poslovnu delatnost. Objekat se s...

Cena

3 880 € 6,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

570 m²

Cerak prodaje se stan ID#1606

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Cerak, Beograd, Srbija

Proda je se odličan stan za dvoje koji se sastoji od hodnika,dnevne sobe,lođe,kupatila,spavaća soba,kuhinje,gardarobera.Nova stolarija,stalno topla vo...

Cena

150 000 € 4 054 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Šumice izdaje se lep stan ID#1599

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

Prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom stvara savršen prostor za druženje, odmor i svakodnevne male rituale. Dve udobne spavaće sobe...

Cena

600 € 12 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Vidikovac izdaje se lokal ID#1603

17.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Vidikovac, Beograd, Srbija

LOKAL ZA IZDAVANJE – ODLIČNA LOKACIJA NA OKRETNICI AUTOBUSA Izdaje se lokal površine 28 m² na prometnoj i lako dostupnoj lokaciji ✔️ Dobra pozicija...

Cena

350 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²