CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja kuća Srpski Šor - 120m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srpski šor, Subotica, Srbija

Novoizgrađena kuća nalazi se u sivoj fazi izgradnje građena od termo blokova.U suterenu se nalazi garaža,u prizemlju je organizovan stambeni do kuće.C...

Cena

82 000 € 683 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Prodaja kuća Radanovac - 71m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Radanovac, Subotica, Srbija

Prodaje se stara kuća za rušenje ili adaptaciju površine 71 m2. Kuća se nalazi na poljoprivrednom zemljištu  i sastoji se od 3 sobe. Struja je monofaz...

Cena

39 000 € 549 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Prodaja stan Centar I - 105m²

18.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Srbija

Prodaje se stan površine 105m2.Nalazi se na visokoj spratnosti u zgradi sa liftom.Poseduje tri sobe,kuhinju i dva kupatila.Na podovima se nalazi lamin...

Cena

95 000 € 905 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

Prodaja stan Palić - 41m²

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srbija

ZLATIBOR- Na prodaju funkcionalan stan lepog rasporeda, površine 41 m², smešten na prvom spratu  kompleksa Zlatiborski konaci, na jednoj od najtraže...

Cena

72 000 € 1 756 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Prodaja kuća Palić - 141m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prodaju se 2 placa na Paliću ukupne površine 6779 m2. Na jednom placu postoji kuća koja nije useljiva površine 141 m2. Kuća je građena od čvrstog mate...

Cena

120 000 € 851 €/m²

3D tura

Kvadratura

141 m²

Prodaja stan Teslino Naselje - 47m²

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Teslino naselje, Subotica, Srbija

Na prodaju dvosoban stan na drugom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,odvojene kuhinje,kupatila i hodnika.Grejanje na st...

Cena

60 000 € 1 277 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²