CENZAR

24000 Subotica Srbija
Broj u Registru posrednika: 141
Poslovni telefon: 024600680
Mobilni telefon: 0659449239

Samo sa 3D turom

Prodaja kuća Kertvaroš - 76m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kertvaroš, Subotica, Srbija

Prodaju se 4 parcele ukupne površine 1362 m2 na mirnoj  lokaciji u naselju Kertvaroš,  na kojima je dozvoljena gradnja porodičnog stambenog objekta sp...

Cena

150 000 € 1 974 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Prodaja stan Gradske lokacije - 58m²

18.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Mali Iđoš, Srbija

Prodaje se stan u Naselju Čukarica u Beogradu.Sastoji se od hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila, dnevnog boravka, spavaće sobei lođe. Nalazi se na...

Cena

179 000 € 3 086 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Prodaja kuća Bikovo - 84m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Prizemna porodična kuća građena od mešanog materijala površine 84m2.Poseduje tri sobe,veliku ostavu,kupatilo i kuhinju sa trpezarijom.Stolarija drvena...

Cena

42 000 € 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Prodaja kuća Tavankut - 156m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Kuća građena od siporeska i opeke. Nalazi se u naselju Tavankut udaljeno od Subotice 16km. U prizemlju se nalazi garaža,ostava i kupatilo. Na prvoj po...

Cena

57 000 € 365 €/m²

3D tura

Kvadratura

156 m²

Prodaja vikendica Kelebija - 84m²

18.05.2026 | Prodaja | Vikendica, Kuća za odmor

Srbija

Prodaje se kuća na Kelebiji građena od čvrstog materijala. Glavni deo kuće se sastoji od hodnika, kupatila sa leve strane, ostave sa desne strane dok...

Cena

57 000 € 679 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Prodaja kuća Bajnat - 144m²

18.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Bajnat, Subotica, Srbija

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala u Bajnatu. Sastoji se od hodnika, kuhinje, trepzarije i jedne sobe u prizemlju i dve zasebne sobe i kupa...

Cena

90 000 € 625 €/m²

3D tura

Kvadratura

144 m²