CONTINENTAL 100

Continental 100 d.o.o. 11000 Beograd Serbia

Agencija Continental 100 postoji od leta 2000. godine. Od tog vremena izrasli smo u jednu od najcenjenijih pružalaca usluga iz oblasti nekretnina u Beogradu i Srbiji. Nadamo se da su razlozi za to naša profesionalnost i naša ponuda koju svakim danom uvećavamo i poboljšavamo. Sarađujemo sa različitim i uglednim klijentima: od malih preduzeća do velikih multinacionalnih kompanija, sa domaćim i stranim investitorima, diplomatskim misijama, nevladinim organizacijama, kao i pojedincima iz zemlje i sveta. Continental 100 čini tim ljudi koji je već dugo vremena u ovom poslu. Postavili smo standarde kojih se čvrsto držimo i koji s vremenom postaju sve viši kako rastu potrebe i zahtevi naših klijenata. Naravno, povećanjem svojih standarda ostaćemo lideri u poslu sa nekretninama što nam je takođe cilj. Možete biti sigurni da usluge koje Vam nudimo odgovaraju Vašem ukusu i Vašim željama. Sa nema neprijatnih iznenađenja. Spremni smo i voljni da sarađujemo, i sa našim klijentima lako nalazimo zajednički jezik zato što imamo zajednički cilj i interes - zadovoljenje Vaših potreba. Vaše zadovoljstvo je i naše.

Broj u Registru posrednika: 270
Poslovni telefon: 061 80 48 460
Mobilni telefon: +381652387368
CONTINENTAL 100

Samo sa 3D turom

Niška, novogradnja, 56m2, dvosoban, terasa, garaža

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>Ni&scaron;ka, novogradnja, 56m2, po strukturi dnevni boravak i jedna odvojena spavaća soba, kompletno opremljen novim modernim name&scaron;tajem i...

Cena

900 € 16,07 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

Bore Prodanovića, 140m2, 4 spavaće, petfriendly

19.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Zvezdara, Beograd, Srbija

<p>Bore Prodanovića, 140m2, po strukturi veliki dnevni boravak i četiri spavaće sobe, prizemlje + sprat, dva mokra čvora, parking, uređeno dvori&scaro...

Cena

1 450 € 10,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

140 m²

Dedinje, 50m2, jednosoban, namešten, terasa

19.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Dedinje (RTV Pink), Beograd, Srbija

<p>Heroja Milana Tepića, novija zgrada sa obezbeđenjem, 50m2, po strukturi jednosoban stan, kompletno opremljen novim modernim name&scaron;tajem i opr...

Cena

850 € 17 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Varvarinska, 60m2, dve spavaće sobe, namešten stan

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Varvarinska, 60m2, po strukturi dnevni boravak i dve spavaće sobe, kompletno name&scaron;ten, na IV spratu, trostrano orijentisan, svetao stan, pod...

Cena

850 € 14,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

West 65, 3.0, izuzetan stan s dve velike terase

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

<p>Izuzetan stan u naselju West 65. Dve velike terase. dva kupatila (tu&scaron; i kada). Dve ostave. Moderan raspored, kvalitetan name&scaron;taj i op...

Cena

1 800 € 14,40 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²

Ulcinjska, novogradnja, 82m2, trosoban, terasa, garaža+parking

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

<p>Ulcinjska, novija zgrada, 82m2, po strukturi veliki dnevni boravak i dve spavaće sobe, na II spratu, lift, dvostrano orjentisan, svetao stan, kompl...

Cena

900 € 10,98 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²