DIVIS NEKRETNINE

Divis nekretnine doo 11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 005
Poslovni telefon: 011 27 51 683
Mobilni telefon: 062 19 16 575

Samo sa 3D turom

4.5 salonski stan u centru grada, Lomina, 93m2

08.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

<p>Prodaje se četvoroiposoban salonski stan u Lominoj ulici, u samom centru Beograda, nedaleko od Terazija i Terazijske česme.</p> <p>Stan povr&scaro...

Cena

399 000 € 4 290 €/m²

3D tura

Kvadratura

93 m²

Svetao 3.0 stan sa dve terase na Konjarniku, 84m2

08.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

<p>Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na Konjarniku, u ulici Mihaila Todorovića, u mirnom delu Zvezdare.</p> <p>Stan povr&scaron...

Cena

258 000 € 3 071 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Porodična kuća za izdavanje na Lekinom brdu, 152m2

07.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se kuća na Lekinom brdu, u mirnoj ulici pogodnoj za porodičan život.</p> <p>Lokacija je izuzetno praktična, u neposrednoj blizini nalaze se...

Cena

1 200 € 7,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

152 m²

2.0 stan na Voždovcu, kod 2. ekonomske škole, 65m2

06.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se svetao i funkcionalan stan na Voždovcu, na samoj granici sa Vračarom, u Ulici Veljka Milićevića, u blizini Druge ekonomske &scaron;kole.<...

Cena

700 € 10,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Namešten 1.5 stan u centru, kod Skadarlije, 30m2

06.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Skadarlija, Beograd, Srbija

<p>Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Skadarlije, kompletno name&scaron;ten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaga...

Cena

85 000 € 2 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Prostran porodičan stan za izdavanje u East Side kompleksu, 85m2

05.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se svetao i izuzetno prostran stan u modernom stambenom kompleksu East Side, u blizini Aviv Parka.</p> <p>Kompleks novije gradnje, useljen...

Cena

850 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²