ELITE NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 337
Poslovni telefon: +381606689686
Mobilni telefon: +381638211760

Samo sa 3D turom
TOP

Cena sa svim troskovima-Trosoban lux stan,garaza,novogradnja

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>Izdaje se moderan i funkcionalan trosoban stan, apartmanski opremljen, sme&scaron;ten u kvalitetnoj zgradi u mirnom i urbanom delu g...

Cena

1 300 € 17,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

TOP

Cetvorosoban lux stan,garaza,novogradnja

11.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>U ponudi je izuzetan, nov i funkcionalan stan povr&scaron;ine 115m&sup2;, sme&scaron;ten u modernoj i kvalitetno građenoj zgradi. St...

Cena

2 700 € 23,48 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²

TOP

Sun City-Trosoban lux stan,garaza,novogradnja

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 60 (Airport City), Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>Moderan stan u naselju Sun City, kompletno opremljen, 2 spavace sobe, 2 mokra cvora, terasa, garazno mesto uz doplatu od 100Eura, iz...

Cena

1 500 € 20,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

TOP

West 65 Tower-Dvosoban lux stan sa garazom

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

<p>&nbsp;</p> <p>Luksuzan stan sa fantastičnim pogledom na ceo grad. Kompletno opremljen,dnevni boravak u sklopu trpezarije I kuhinje,spavaća soba ma...

Cena

1 800 € 26,47 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

K District-Cetvorosoban polunamesten stan,2 garazna mesta

15.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Kalemegdan, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se prostran i funkcionalan stan u luksuznom kompleksu K District. Stan je povr&scaron;ine 125m&sup2; i izdaje se nename&scaron;ten, &scaron;...

Cena

2 000 € 16 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²

BW Kings Park-Cetvorosoban lux stan,2 garazna mesta

14.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

<p>Beograd na vodi | BW Kings Park | Ekskluzivan porodičan stan sa dve terase i garažom</p> <p>U jednoj od najtraženijih zgrada u Beogradu na vodi, B...

Cena

3 100 € 25,41 €/m²

3D tura

Kvadratura

122 m²