EMINENT NEKRETNINE

11070 Novi Beograd Serbia

 

 

 

 

 

Broj u Registru posrednika: 440
Poslovni telefon: 069 48 20 822
Mobilni telefon: 069 48 20 820

Samo sa 3D turom
TOP

Čukarica, Banovo brdo, Đorđa Ognjanovića, 2.0, 59m2, 1000 EUR

08.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Svetao, dvostrano orijentisan stan u modernom luksuznom kompleksu Banovo brdo Residence. Stan je kvalitetno i potpuno opremljen, poseduje odvojenu spa...

Cena

1 000 € 16,95 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

TOP

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 54m2, 800 EUR

07.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Nov, neuseljavan stan u novoj zgradi, u potpunosti opremljen, poseduje dve spavaće sobe, cg po utrošku, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska...

Cena

800 € 14,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

TOP

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Aleksinačkih rudara, 2.0, 67m2, 1100 EUR

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Komforan stan u luksuznom Energoprojektovom stambeno-poslovnom objektu Park 11, vlo kvalitetno građenom. Stan je potpuno opremljen, poseduje odvojenu...

Cena

1 100 € 16,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 65, Đorđa Stanojevića, 2.0, 56m2, 1000 EUR

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Nov, neuseljavan, jako lepo i luksuzno sređen stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Potpuno je i kvalitetno opremljen Bosch tehnikom,...

Cena

1 000 € 17,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 60m2, 950 EUR

29.02.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Jako lepo sređen stan u luksuznom kompleksu West 65, kvalitetno opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, grejanje na gas, zgrada sa recepcijom i ob...

Cena

950 € 15,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

TOP

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 2.0, 55m2, 900 EUR

16.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Komforan, vrlo prijatan stan u luksuznom, modernom kompleksu Savada, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem, poseduje odvojenu sobu, cg po utrošku,...

Cena

900 € 16,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²