GEMI TRADE

GEMI TRADE doo agencija za nekretnine Beograd 11070 Novi Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 550
Poslovni telefon: 063/201-679
Mobilni telefon: 063/201-679

Samo sa 3D turom

Kvalitetan, polunamešten stan u YUBC

08.12.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>Kvalitetan stan u YUBC. Sastoji se od 4 sobe-od kojih 2 izlaze na terasu, dva kupatila i kuhinje sa izlaskom na lođu. Zgrada sa kontrolom ulaza-rec...

Cena

2 000 € 13,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

150 m²

Kvalitetan kancelarijski poslovni prostor u YBC

27.03.2023 | Izdavanje | Kancelarije

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>Kvalitetan kancelarijski poslovni prostor u zgradi sa recepcijom-stalnom kontrolom ulaza i videonadzorom. Prostor je na prvom spratu.</p> <p>Dugač...

Cena

3 300 € 10,12 €/m²

3D tura

Kvadratura

326 m²

Luksuzan, renoviran stan u YUBC

14.03.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>San u mirnom okruženju, a opet u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i konforan život.</p> <p>Stan za hedoniste. Ogromna, lepo uređena t...

Cena

520 000 € 4 063 €/m²

3D tura

Kvadratura

128 m²

Kancelarijski prostor u YBC u tri nivoa

14.03.2019 | Prodaja | Kancelarije

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

<p>Poslovni prostor u poslovnoj zgradi na trećem spratu u tri nivoa. Prvi nivo je 64m2 i to velika kancelarija kuhinja i toalet. Drugi nivo je povr&sc...

Cena

930 000 € 2 514 €/m²

3D tura

Kvadratura

370 m²

Poslovni prostor u tri nivoa u YBC

14.03.2019 | Izdavanje | Kancelarije

Novi Beograd Blok 12 (YUBC), Beograd, Srbija

Cena

3 900 € 10,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

370 m²

Centar Zemuna, mirna lokacija

17.02.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

<p>Name&scaron;ten i&nbsp; opremljen stan na odličnoj lokaciji, centar, Karađorđev trg, u neposrednoj blizini Zemunskoj keja i Dunava. Odlična saobrać...

Cena

550 € 11 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²