KRAGUJSTAN

Kragujstan 34000 Kragujevac Srbija
Broj u Registru posrednika: 392
Poslovni telefon: 066 323 017
Mobilni telefon: 066 323016

Samo sa 3D turom

Prodaje se plac na Šumaričkom jezeru, površine 9,48 ari

20.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Šumaričko jezero, Kragujevac, Srbija

<p>Prodaje se plac na &Scaron;umaričkom jezeru, povr&scaron;ine 9,48 ari (gradsko građevinsko zemlji&scaron;te - njiva 4.klase), mogućnost za sve prik...

Cena

98 000 € 10 338 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

9.48 ar

Prodaje se stan na Aerodromu, površine 76 kvm, kompletno opremljen i renoviran. Uknjižen

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Aerodrom, Kragujevac, Srbija

<p>Prodaje se stan na Aerodromu, povr&scaron;ine 76 kvm, u prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastoji se od predsoblja, dve sobe, dnevnog bo...

Cena

150 000 € 1 974 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Prodaje se opremljen stan kod Medicinskog fakulteta, površine 53 kvm, uknjižen

20.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

<p>Prodaje se stan u&nbsp; centru grada u ul: Svetozara Markovića ( kod Medicinskog fakulteta ),&nbsp; povr&scaron;ine 53 kvm, na prvom spratu, sa&nbs...

Cena

155 000 € 2 925 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Prodaje se stan u centru grada kod RODE, površine 55 kvm, uknjižen

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

<p>Prodaje se stan u Centru grada, kod RODE, povr&scaron;ine 55 kvm, na četvrtom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem, nema&nbsp; lifta u zgradi.&...

Cena

96 500 € 1 755 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Prodaje se u centru grada opremljen stan od 43 kvm, sa garažnim mestom. Uknjižen

20.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

<p>Prodaje se stan koji se&nbsp;nalazi u &scaron;irem centru grada, kvadrature 43 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem , nema lifta...

Cena

110 000 € 2 558 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²

Prodaje se opremljen dvosoban stan od 40 kvm, sa parkingom, nedaleko od Kliničkog centra. Uknjižen

20.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

<p>Stan se nalazi u &scaron;irem&nbsp; Centru grada u blizini Kliničkog Centra u ulici :&nbsp; Luja Pastera,&nbsp; veličine 40 kvm, na&nbsp; trećem sp...

Cena

105 000 € 2 625 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²