LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Novogradnja, Ledine, 44m2

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Ledine, Beograd, Srbija

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je...

Cena

109 000 € 2 477 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Novogradnja, Novi Surčin, 47m2

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Cena

131 600 € 2 800 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Novogradnja, Ledine, 69m2

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Ledine, Beograd, Srbija

Cena

182 850 € 2 650 €/m²

3D tura

Kvadratura

69 m²

Novogradnja, Ledine, 33m2

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Ledine, Beograd, Srbija

Cena

99 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Lux kuća, Veliki mokri lug, 155 m2, Stari Vinogradi

19.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Veliki mokri lug, Beograd, Srbija

Na prodaju veoma luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u Velikom Mokrom Lugu, okružena zelenilom i udaljena od gradske buke, a ipak na svega 8 km od cent...

Cena

345 000 € 2 226 €/m²

3D tura

Kvadratura

155 m²

Central garden, 120m2, Dr Dragoslava Popovića

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

Prodaje se luksuzan stan kod Central Gardena, u elegantnoj zgradi, na šestom spratu, u izvanrednom stanju. Stan ima dve prostrane spavaće sobe, pros...

Cena

612 000 € 5 100 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²