LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Lokal, Slavija, 135 m2

19.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Slavija, Beograd, Srbija

Prodaje se poslovni prostor na Slaviji, u jednoj od najprometnijih i najatraktivnijih ulica u gradu, na lokaciji koja pruža izuzetnu vidljivost i veli...

Cena

1 200 000 € 8 889 €/m²

3D tura

Kvadratura

135 m²

Novogradnja, Karaburma, 44 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

U ponudi je izuzetno kvalitetan stan u novogradnji sa urednom građevinskom dozvolom, smešten na idealnom prvom spratu moderne stambene zgrade. Stan p...

Cena

141 820 € 3 223 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Novogradnja, Bogoslovija, 75 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Bogoslovija, Beograd, Srbija

Luksuzna novogradnja – četvorosoban porodičan stan 75m², vrhunski kvalitet! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan u modernoj n...

Cena

235 138 € 3 135 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Novogradnja, Bogoslovija, 54 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Bogoslovija, Beograd, Srbija

Top ponuda – dvoiposoban stan 54m² na idealnom II spratu, novogradnja! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u modernoj novogra...

Cena

177 123 € 3 280 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Vojvode Vlahovića, 47m2 + parking, Miodraga Živanova

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Na prodaju funkcionalan stan površine 47m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu grada, ideala...

Cena

150 000 € 3 191 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Centar, Dimitrija Tucovića, 47m2 + parking, Dimitrija Tucovića

19.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo namešten stan u centru grada. Nalazi se nadomak Hotela Tamiš, puta za Beograd, kao I autobuskog stajališta. U blizini se...

Cena

400 € 8,51 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²