LUX HOME

Broj u Registru posrednika: 162
Poslovni telefon: 011 630 23 05
Mobilni telefon: 063 221 576

Samo sa 3D turom

Beograd na vodi - QUARTET - 3,0 s, 85 m2, lux uredjen,

22.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se trosoban luksuzno uredjen stan povr&scaron;ine 85 m2. Prvo izdavanje. Dodatna ponuda dva garažna mesta - 200.- EUR ukupni mesečni zakup.<...

Cena

1 500 € 17,65 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

Voždovac - Šumice - Cara Justinija prvog, 2,0 s, 54 m2, namešten

21.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se dvosoban name&scaron;ten stan povr&scaron;ine 54 m2, u zgradi bez lifta.</p> <p>Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.</p> <p>Agencijska provi...

Cena

450 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Belville - garsonjera 32 m2, garažno mesto

21.04.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se name&scaron;tena garsonjera povr&scaron;ine 32 m2, sa garažnim mestom.</p> <p>Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.</p> <p>Agencijska provizi...

Cena

500 € 15,63 €/m²

3D tura

Kvadratura

32 m²

Zemun - Gornji grad - Dobanovačka, 2,0 s, 50 m2, lux uredjen, garaža

21.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Zemun (Gornji grad), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se dvosoban luksuzno uredjen stan u novogradnji, sa garažnim mestom.</p> <p>Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.</p> <p>Agencijska provizija 50...

Cena

650 € 13 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Novi Beograd - Belville, 3,0 s, 68 m2, luksuzno uredjen

16.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

<p>Ozdaje se trosoban luksuzno uredjen stan, povr&scaron;ine 68 m2. Garažno mesto dodatno - 100.- EUR mesečno.</p> <p>Kućni ljubimci nisu dozvoljeni....

Cena

1 000 € 14,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

Novi Beograd - Belville, 1,0 s, 45 m2, namešten

08.04.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se jednosoban name&scaron;ten stan, povr&scaron;ine 45 m2. <strong>Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.</strong></p> <p><strong>Stan je useljiv...

Cena

500 € 11,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²