MEGASTAN

Megastan 11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 298
Poslovni telefon: 011/3622-322

Samo sa 3D turom

Centar Terazije

12.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

U samom centru grada, na Terazijama, izdaje se trosoban stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, 2 toa...

Cena

900 € 12,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Blok 45, blizu škole

12.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 45 (TC Enjub), Beograd, Srbija

U ponudi svetao, zapadno orijentisan stan u najlepšem delu Bloka 45. Izvorno 1.0, adaptiran u 1.5. Delimično renoviran. Od prostorija: hodnik, s...

Cena

160 000 € 3 478 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Blok 62, adaptibilan u 3.5, + garaža

14.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 62, Beograd, Srbija

Uredna, održavana zgrada sa dva renovirana lifta. Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan, istočno orijentisan. Panoramski pogled. Mogućnost adap...

Cena

199 900 € 3 123 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Kumodraž 2, renoviran, namešten

13.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kumodraž I, Beograd, Srbija

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potreb...

Cena

80 000 € 1 702 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Senjak-Sajam, dvosoban, namešten

13.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u mirnom kraju sa puno zelenila. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, parking mesto za stanare zgrade....

Cena

400 € 7,27 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Makiške terase, čaroban plac u prirodi, savršen za porodičnu kuću

11.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Žarkovo, Beograd, Srbija

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve...

Cena

99 000 € 16 124 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

6.14 ar