NEKRETNINE STAR 011

Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 1363
Poslovni telefon:
Mobilni telefon:
NEKRETNINE STAR 011

Samo sa 3D turom

Izdavanje 4,0 stana sa garažnim mestom u Žičkoj ID#1247

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Izdaje se 4,0 stana od 118m korisne površine u novoj pametnoj zgradi, sa garažnog mesta od 11m. Stnan se prodaje namešten - vrhunski je opremljen: k...

Cena

1 800 € 15,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

118 m²

Prodaja stanbeno - poslovnog prostora u Cara Dušana ID#1228

19.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Retko u ponudi , stan u dvorištu, uknjižen na na prvobitnu kvadraturu od 77m, a Rešenjem o rekonstrukciji i sanaciji pretvoreno u kuću od 4 etaže Po+P...

Cena

635 000 € 2 873 €/m²

3D tura

Kvadratura

221 m²

Prodaja 4,0 sa garažnim mestom u Žičkoj ID#1233

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Prodaja 4,0 stana od 118m korisne površine u novoj pametnoj zgradi. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta od 11m, koja se dodatno plaća 30000 eur...

Cena

470 000 € 3 983 €/m²

3D tura

Kvadratura

118 m²

Prodaja 2,0 stana u Vojvođanskoj ID#1238

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 61, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan stan u Vojvođanskoj ulici, u zgradi iz 2015 godine, korisne površine 59m. Stan se nalazi na četvrtom sprat...

Cena

185 000 € 3 136 €/m²

3D tura

Kvadratura

59 m²

Prodaja dvosobnog stana na Čuburi ID#1240

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Čubura, Beograd, Srbija

Prodaja dvosobnog stana u blizini Čuburskog parka u novoj zgradi, u završnoj fazi izgradnje(P+4+PS+PTV). Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, sa blagim...

Cena

180 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Prodaja kuće sa okućnicom u Sopotu ID#1243

19.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Sopot, Beograd, Srbija

Prodaja kuće sa okućnicom na samo 3km od centra Sopota, a od Beograda na 50km. Ukupna površina zemljišta 1 ha 2,35 ari, koje se sastoji iz tri parce...

Cena

149 000 € 1 433 €/m²

3D tura

Kvadratura

104 m²