PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Stanovo

04.02.2024 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Stanovo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Stanovo

Cena

36 000 € 5 143 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

7 ar

Prodaja, zemljište poljoprivredno, Kragujevac Ćava

18.10.2023 | Prodaja | Obradiva zemlja

Ćava, Kragujevac, Srbija

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Ćava

Cena

34 000 € 1 005 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

33.84 ar

Prodaja, zemljište za izgradnju, Kragujevac Ilina voda

09.11.2023 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Ilićevo, Kragujevac, Srbija

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Košutnjak

Cena

86 500 € 3 035 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

28.5 ar

Prodaja, kuća kuća u nizu, Kragujevac Centar

14.08.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se kuća u Kragujevcu naselje Centar. Sastoji se od dve celine i to prva - suturenski deo koji se sastoji od hodnika, kuhinje, kupatila i podr...

Cena

135 000 € 1 038 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Prodaja, poslovni prostor višenamenski, Kragujevac Centar

12.09.2023 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Centar Prostor je adaptiran i prodaje se sa inventarom.

Cena

300 000 € 909 €/m²

3D tura

Kvadratura

330 m²

Prodaja, zemljište poljoprivredno, Kragujevac Desimirovac

29.08.2023 | Prodaja | Obradiva zemlja

Desimirovac, Srbija

Prodaje se plac u Desimirovcu Plac je sastavljen od tri katastarske parcele i kao takav se prodaje u celini. Arterijska voda, trofazna struja, septi...

Cena

33 000 € 554 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

59.55 ar