Marger, Niš, Srbija
<p>Na izdavanje dvosoban salonski stan na trećem spratu, na Margeru. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i...
Cena
400 € --- €/m²
--- m²
Centar, Niš, Srbija
<p><strong>KLJUČNE KARAKTERISTIKE</strong></p> <ul> <li><strong>Struktura:</strong> 1.5-soban</li> <li><strong>Kvadratura:</strong> 50 m²</li>...
Cena
500 € 10 €/m²
Kvadratura
50 m²
Palilula, Niš, Srbija
<p>Nalazi se u neposrednoj blizini Prirodno-Matematičkog fakulteta. Smeštena je na četvrtom spratu stambene zgrade. Klimatizovana je a grejanje...
Cena
200 € 6,25 €/m²
Kvadratura
32 m²
Čair, Niš, Srbija
<p>Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog parka Čair, na četvrtom spratu novoizgrađene stambene zgrade sa liftom. Odlikuje se...
Cena
800 € 8 €/m²
Kvadratura
100 m²
Palilula, Niš, Srbija
<p>Prodajemo izuzetnu nekretninu na Bubnju, smeštenu u mirnoj ulici, savršenu za porodično stanovanje ili izdavanje.</p> <p>Ključne ka...
Cena
130 000 € 52 000 €/m²
Površina zemljišta
2.5 ar
Centar, Niš, Srbija
<p>U strogom centru grada nudimo Vam dvosoban salonski stan. Karakteriše ga odličan raspored i funkcionalnost. Smešten je na prvom sprat...
Cena
125 000 € 2 049 €/m²
Kvadratura
61 m²