Centar, Zlatibor, Srbija
Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona...
Cena
92 500 € 2 152 €/m²
Kvadratura
42.98 m²
Srbija
U jednoj od najpopularnijih poslovnih zgrada na Novom Beoradu u prilici smo da ponudimo lokal od 100m2 (mereno 107m2) na prvom spratu u mirnom okružen...
Cena
300 000 € 3 000 €/m²
Kvadratura
100 m²
Novi Beograd Blok 22, Beograd, Srbija
Lep funkcionalan, bez prolaznih soba, pravi trosoban stan na lokaciji sa odlično razvijenom infrastrukturom u kvalitetnoj Napredovoj zgradi novijeg da...
Cena
350 000 € 3 608 €/m²
Kvadratura
97 m²
Zemun (Marije Bursać), Beograd, Srbija
Stan u kući u sa zasebnim ulazom. Kompletno je sređen i održavan, bez potrebe dodatnih ulaganja (osim higijenskog krečenja). Prednost ovog stana je št...
Cena
170 000 € 2 394 €/m²
Kvadratura
71 m²
Vukov spomenik, Beograd, Srbija
NOVOGRADNJA.Lokal sa galerijom.Lokal ima u osnovi 100m2 i galerija 85m2,ispred lokala se nalazi bašta od 60m2.Ulaz direktno sa ulice sa 2 velika izlog...
Cena
555 000 € 3 002 €/m²
Kvadratura
184.87 m²
Braće Jerković, Beograd, Srbija
Kuće u niziu, poznatija kao karingtonka. Odlična pozicija, nalazi se na placu od 3a (pravo korišćenja). Uknjižena na punu kvadraturu, PR+VPR+I+II+Ptk....
Cena
500 000 € 2 000 €/m²
Kvadratura
250 m²