VREMEPLOV

11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 115
Poslovni telefon: 011 33 28 028

Samo sa 3D turom

1.5 Stan Borča ID#1261

15.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

stan po strukturi 1.5 Površine 33.25m2 + 16.31 m2 galerija.

Cena

65 000 € 1 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

0.5 Stan Kotež ID#2417

13.05.2026 | Prodaja | Garsonjera

Kotež, Beograd, Srbija

Stan u naselju Kotež po strukturi garsonjera ukupne površine 19 m2.Odlična lokacija.Uknjižen.

Cena

48 000 € 2 526 €/m²

3D tura

Kvadratura

19 m²

Plac Borča Popova bara ID#2385

13.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Borča I, Beograd, Srbija

Plac u naselju Borča - Popova bara ulica Ravničarska, ukupne površine 58 ari. Plac je 1/1.Plac u zoni porodičnog stanovanja,idealan za investitore i i...

Cena

522 000 € 9 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

58 ar

1.0 Stan Kotež ID#1644

14.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Kotež, Beograd, Srbija

Stan u naselju Kotež u procesu legalizacije.

Cena

45 000 € 1 607 €/m²

3D tura

Kvadratura

28 m²

Kuća Mali Zbeg ID#1868

13.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Borča I, Beograd, Srbija

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene...

Cena

135 000 € 785 €/m²

3D tura

Kvadratura

172 m²

Stan Borča ID#2415

09.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 41,50 m2. Novogradnja. Odlična lokacija.

Cena

77 000 € 1 855 €/m²

3D tura

Kvadratura

41.5 m²