Novogradnja, na spratu 4

30 oglasa
Izabrali ste: Na spratu 4 x

Samo sa 3D turom
TOP

Novogradnja - Srebrno jezero - A87 - Apartman 26.8 m2

27.03.2026 | Prodaja | Garsonjera

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

<p>Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru!</p> <p>Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog j...

Cena

1 100 €/m² 29 480 EUR

3D tura

Kvadratura

26.8 m²

GARSONJERA U IZGRADNJI

18.03.2025 | Prodaja | Garsonjera

Lagator, Loznica, Srbija

<p>Na prodaju stanovi u izgradnji u zgradi na Lagatoru&nbsp; ulica Marka Radulovića 13 ,&nbsp; garsonjere, jednosobni, dvosobni, dvoiposobni ...povr&s...

Cena

--- €/m² Cena na upit

3D tura

Kvadratura

30 m²

MANJI TROSOBAN STAN U IZGRADNJI

18.03.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Lagator, Loznica, Srbija

Cena

--- €/m² Cena na upit

3D tura

Kvadratura

56 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - A85 - Dvosoban apartman 38.4 m2

27.03.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 100 €/m² 42 240 EUR

3D tura

Kvadratura

38.4 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - B46 - Dvosoban apartman 36.7 m2

27.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 150 €/m² 42 205 EUR

3D tura

Kvadratura

36.7 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - B54- Dvosoban apartman 32.9 m2

27.03.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 100 €/m² 36 190 EUR

3D tura

Kvadratura

32.9 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - A95 - Dvosoban apartman 35.8 m2

27.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 150 €/m² 41 170 EUR

3D tura

Kvadratura

35.8 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - B53 - Jednosoban apartman 27.1 m2

27.03.2026 | Prodaja | Stambeni objekti

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 100 €/m² 29 810 EUR

3D tura

Kvadratura

27.1 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - B47 - Dvosoban apartman 37.35 m2

27.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 150 €/m² 42 952 EUR

3D tura

Kvadratura

37.35 m²

Dvosoban apartman 55.6 m2 - Novogradnja - Srebrno jezero - A 82

27.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 510 €/m² 83 956 EUR

3D tura

Kvadratura

55.6 m²