Novogradnja, ostava

13 oglasa

Samo sa 3D turom

Luksuzan trosoban stan 141m2 Dedinje, Maglajska 22

19.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Savski venac, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je ekskluzivan trosoban stan u luksuznoj novogradnji na jednoj od najprestižnijih i najmirnijih lokacija u Beogradu, u ulici Maglajska 22...

Cena

6 033 €/m² 850 000 EUR

3D tura

Kvadratura

140.9 m²

Luksuzan četvorosoban stan 173m2 Dedinje, Maglajska 22

23.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Savski venac, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je komforan četvorosoban stan u luksuznoj novogradnji na prestižnoj lokaciji u ulici Maglajska 22 na Dedinju, sme&scaron;ten u prizemlju s...

Cena

6 948 €/m² 1 200 000 EUR

3D tura

Kvadratura

172.72 m²

Četvorosoban 80m2 Novogradnja Povrat PDV-a West Garden Residence

04.12.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

<p>Tip stana sa 3 odovojene spavaće sobe (80 - 94m2) nalaze&nbsp;se u svih 5 lamela&nbsp;&nbsp;A,B,C,D i E od I do VIII sprata. Označen zelenom bojom...

Cena

2 400 €/m² 192 000 EUR

3D tura

Kvadratura

80 m²

Trosoban 56m2 Novogradnja Povrat PDV-a West Garden Residence

04.12.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

<p>Tip stana sa 2 odovojene spavaće sobe (56&nbsp;- 63m2) nalaze&nbsp;se u 4&nbsp;lamele&nbsp; B,C,D i E od I do VIII sprata. Označen plavom bojom na...

Cena

2 500 €/m² 140 000 EUR

3D tura

Kvadratura

56 m²

Dvosoban 41m2 Novogradnja Povrat PDV-a West Garden Residence

04.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

<p>Tip stana sa 1 odovojenom&nbsp;spavaćom&nbsp;sobom&nbsp;(40&nbsp;- 50m2) nalazi&nbsp;se u svih 5 lamela&nbsp;&nbsp;A,B,C,D i E od I do VIII sprata....

Cena

2 700 €/m² 110 700 EUR

3D tura

Kvadratura

41 m²

* ALTERRA VERSA - SMART HOME! * 153 m2 + 115 m2

05.01.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>Zamislite mir privatne kuće, a komfor luksuznog stana. U &bdquo;Alterra Versa&ldquo; &ndash; urbanoj vili u Danijelovoj 10 sa svega četiri stambene...

Cena

2 295 €/m² 615 000 EUR

3D tura

Kvadratura

268 m²

* ALTERRA VERSA - SMART HOME! * 78 m2

05.01.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>U &bdquo;Alterra Versa&ldquo; objektu ne kupujete samo kvadrate &mdash; kupujete <strong>pametan, tih i organizovan život</strong>.</p> <p><br />...

Cena

3 295 €/m² 257 000 EUR

3D tura

Kvadratura

78 m²

Dvoiposoban stan – Svetozara Miletića 44, Pančevo | 66,76 m²

25.08.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

<p>Predstavljamo vam funkcionalan i svetao dvoiposoban stan povr&scaron;ine 66,76 m&sup2;, sme&scaron;ten na trećem spratu modernog vi&scaron;eporodič...

Cena

1 950 €/m² 130 182 EUR

3D tura

Kvadratura

66.76 m²

Pančevo - Svetozara Miletića 44 - Dvoiposoban stan 75.77 m2

22.08.2025 | Prodaja | Stambeni objekti

Pančevo, Srbija

<p><strong>Adresa: </strong>Svetozara Miletića 44, Pančevo<br><strong>Površina stana: </strong>70.97 m² + lođa 4.80 m² | Ukupno: 75.77 m²<br><br>U pon...

Cena

1 900 €/m² 143 963 EUR

3D tura

Kvadratura

75.77 m²

Blok66 Residence - Poslovni prostor

28.03.2025 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Kovin, Srbija

<p><strong>Poslovni prostor - Idealna investicija</strong></p> <p>Nudimo vam komercijalni objekat u stambeno-poslovnom kompleksu, koji se sastoji od:...

Cena

--- €/m² Cena na upit

3D tura

Kvadratura

216.55 m²