Novogradnja, samo sa slikom

220 oglasa

Samo sa 3D turom

Dvosoban stan – 48.14 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U prodaji je <strong>dvosoban stan površine 48.14 m²</strong>, savršen za one koji traže kvalitetan i efikasan životni prostor u mirnom, ali odličn...

Cena

51,93 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

48.14 m²

Na prodaju stan 77.48 m² – Asta Residence, Medak padina

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Predstavljamo vam prostran i funkcionalan <strong>četvorosoban stan</strong> površine <strong>77.48 m²</strong>, smešten u modernom <strong>Asta Re...

Cena

32,27 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

77.48 m²

Dvosoban stan – 48.23 m² – Asta Residence, Medak padina

23.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Predstavljamo vam <strong>funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan</strong> površine <strong>48.23 m²</strong>, savršen za miran gradski ži...

Cena

51,83 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

48.23 m²

Požarevačka 30

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana u prizemlju, kvadrature 130m2, uz pripadajuće dvori&scaron;te od...

Cena

22,31 €/m² 2 900 EUR

3D tura

Kvadratura

130 m²

Požarevačka 30

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana na 1. spratu, kvadrature 150m2.</p> <p>Cena na mesečnom nivou 3...

Cena

22 €/m² 3 300 EUR

3D tura

Kvadratura

150 m²

Požarevačka 30

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana na 2. spratu, kvadrature 150m2.</p> <p>Cena na mesečnom nivou 3...

Cena

22 €/m² 3 300 EUR

3D tura

Kvadratura

150 m²

Požarevačka 30

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana na 3. spratu, kvadrature 150m2.&nbsp;Kuhinje su opremljene sa ug...

Cena

19,33 €/m² 2 900 EUR

3D tura

Kvadratura

150 m²

Požarevačka 30 - povučeni sprat

16.10.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>https://www.home4you.rs/pozarevacka-30.html</p> <p>&nbsp;</p> <p>Izdavanje stana na povučenom spratu, kvadrature 150m2 + 165m2 krovne terase izna...

Cena

22 €/m² 3 300 EUR

3D tura

Kvadratura

150 m²

Dvosoban stan – 48.38 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p><strong>Asta Residence</strong>, Medak padina – Zvezdara<br> <strong>Savršen balans funkcionalnosti i udobnosti</strong></p> <p>U ponudi je <strong...

Cena

51,67 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

48.38 m²

🏡 Dvosoban stan 50.37 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p><strong>Asta Residence</strong>, Medak padina – Zvezdara<br> <strong>Kompaktan, funkcionalan i idealan za savremen život</strong></p> <p>U ponudi j...

Cena

49,63 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

50.37 m²