Novogradnja, optička mreža

77 oglasa

Samo sa 3D turom
TOP

Novogradnja - Srebrno jezero - A87 - Apartman 26.8 m2

27.03.2026 | Prodaja | Garsonjera

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

<p>Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru!</p> <p>Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog j...

Cena

1 100 €/m² 29 480 EUR

3D tura

Kvadratura

26.8 m²

TOP

Dvosoban apartman 38.17 m2 - Novogradnja - Srebrno jezero

09.07.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

<p><strong>CENA 1.150e / m2</strong></p> <p>Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru!</p> <p>Predstavljamo najnovije stambeno re&scaron;enje Fast...

Cena

1 150 €/m² 43 895 EUR

3D tura

Kvadratura

38.17 m²

TOP

Srebrno jezero - Novogradnja - Apartman 32.66 m2

09.07.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 150 €/m² 37 559 EUR

3D tura

Kvadratura

32.66 m²

TOP

Srebrno jezero - Novogradnja - Apartman 32.67 m2

09.07.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 150 €/m² 37 570 EUR

3D tura

Kvadratura

32.67 m²

TOP

EKSKLUZIVNA LOKACIJA | 94m2 | NIŠ CENTAR

27.08.2021 | Prodaja | Trosoban stan

Medijana, Niš, Srbija

<p><strong>Novoprojektovani objekat</strong> je kao stambeni objekat spratnosti (Po+P+4), sa 11 (jedanaest) stambenih jedinica. Objekat je projektovan...

Cena

2 035 €/m² 191 432 EUR

3D tura

Kvadratura

94.07 m²

GARSONJERA U IZGRADNJI

18.03.2025 | Prodaja | Garsonjera

Lagator, Loznica, Srbija

<p>Na prodaju stanovi u izgradnji u zgradi na Lagatoru&nbsp; ulica Marka Radulovića 13 ,&nbsp; garsonjere, jednosobni, dvosobni, dvoiposobni ...povr&s...

Cena

--- €/m² Cena na upit

3D tura

Kvadratura

30 m²

JEDNOSOBAN STAN U IZGRADNJI NA PRODAJU

18.03.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Lagator, Loznica, Srbija

Cena

--- €/m² Cena na upit

3D tura

Kvadratura

45 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - B46 - Dvosoban apartman 36.7 m2

27.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 150 €/m² 42 205 EUR

3D tura

Kvadratura

36.7 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - B54- Dvosoban apartman 32.9 m2

27.03.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 100 €/m² 36 190 EUR

3D tura

Kvadratura

32.9 m²

Novogradnja - Srebrno jezero - B53 - Jednosoban apartman 27.1 m2

27.03.2026 | Prodaja | Stambeni objekti

Srebrno jezero, Veliko Gradište, Srbija

Cena

1 100 €/m² 29 810 EUR

3D tura

Kvadratura

27.1 m²