Novogradnja, klima uređaj

48 oglasa

Samo sa 3D turom

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

<p><strong>Moderan stan. Pouzdana gradnja. Odlična lokacija.</strong></p> <p><strong>Požurite, 3 stana su već rezervisana! ⏳</strong></p> <p>Ako tra...

Cena

3 200 €/m² 158 912 EUR

3D tura

Kvadratura

49.66 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

2 621 €/m² 210 500 EUR

3D tura

Kvadratura

80.31 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

3 300 €/m² 182 850 EUR

3D tura

Kvadratura

55.41 m²

Lekino Brdo - odlična investicija

07.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Cena

3 300 €/m² 236 480 EUR

3D tura

Kvadratura

71.66 m²

* ALTERRA VERSA - SMART HOME! * 78 m2

05.01.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

<p>U &bdquo;Alterra Versa&ldquo; objektu ne kupujete samo kvadrate &mdash; kupujete <strong>pametan, tih i organizovan život</strong>.</p> <p><br />...

Cena

3 295 €/m² 257 000 EUR

3D tura

Kvadratura

78 m²

* ALTERRA VERSA - SMART HOME! * 71 m2

05.01.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

<p>U &bdquo;Alterra Versa&ldquo; ne kupujete samo kvadrate &mdash; kupujete <strong>pametan način življenja</strong>.</p> <p><br /> Ovaj <strong>tros...

Cena

3 310 €/m² 235 000 EUR

3D tura

Kvadratura

71 m²

Blok66 Residence - Stan 8

28.03.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Kovin, Srbija

<p>Trosoban stan iz na&scaron;e ponude - Izdvajamo stan povr&scaron;ine 64.87m2.</p> <p>Stan gleda jugoistočno, maksimalno iskori&scaron;ćen i veoma...

Cena

--- €/m² Cena na upit

3D tura

Kvadratura

64.87 m²

Blok66 Residence - Stan 3

28.03.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Kovin, Srbija

<p>Trosoban iz na&scaron;e ponude - Izdvajamo stan povr&scaron;ine 67.28m2.</p> <p>Stan je&nbsp;maksimalno iskori&scaron;ćen i veoma funkcionalan.</p...

Cena

--- €/m² Cena na upit

3D tura

Kvadratura

67.28 m²