Luksuzno opremljena kuća, useljiva, smeštena u prirodi, idealna za miran i udoban život u predivnom okruženju, sa vrhunskim detaljima i komforom.
Od centra Zlatibora, jezera i sportskih terena udaljena nekoliko minuta automobilom, kompletno i dizajnerski opremljena novim nameštajem i novim uređajima, smeštena na mirnom, uzvišenom mestu sa pogledom na zeleni horizont.
Prizemlje: velika ograđena terasa (oko 30m2)sa roštiljem Veliki ulazni hol, ulazno-garderobna prostorija, veliki dnevni boravak sa radnim i muzičkim delom (preko blue tooth-a povezan sa ozvučenjem i 65smart TV-om), velika kuhinja sa trpezarijom povezana sa terasom, velika kupaona. I sprat: hodnik i 2 spavaće sobe (svaka sa novim francuskim krevetom) PTK – spavaća soba sa 2 nova francuska kreveta
Svaka soba u kući ima 12btu wifi – inverter klimu i smart TV. Dnevni boravak – Nordflam-Africa kaminska peć na drva. Kuhinja – rađena po meri, sa novim uređajima, malena peć na drva. U predsoblju, garderoberu i kupaoni podno grejanje i u kupaoni je i električni radijator, protočni bojiler.
Na placu površine 4a izgrađena je - mala austrijska brvnara sa terasom, ostavljeno je mesto za montažno/demontažni bazen promera 4m (nov,u original pakovanju) i vanjski tuš. Natkriveni parking (oko 30m2) za dva automobila.
Kuća ima wifi sigurnosne kamere.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili
nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III